Google Earth: Google Earth for Non-Profits

Explore, create, and connect on the Google Earth Outreach website. Explore our gallery of public-benefit maps in the Showcase. Create maps with the help of online tutorials and tools. Connect with others in the Community and apply.
google.com/intl/cs/earth/nonprofits/

Google Maps přicházejí s offline verzí, Google Earth s 3...

Google k příležitosti vývojářské konference Google I/O v San Francisku aktualizoval velké množství svých aplikací. Jednimi z nich jsou Google Maps a Google Earth, na které se podíváme v tomto článku.
androidmarket.cz/novinky/google-maps-prichazeji-s...verzi-google-earth-s...

Mapy Google pro firmy

Celosvětový katalog leteckých snímků ve vysokém rozlišení, které nabízí Google Earth, je dostupný také v Google Maps API.
google.cz/intl/cs/enterprise/mapsearth/products/mapsapi.html

Nové Google maps pro iOS...z Google Earth...

Největší výhodou pro každého dobrodruha, který nejprve vše probádá na Google maps jsou 3D satelitní snímky, které byly dříve k dispozici pouze jako součást Google Earth. Nyní jsou začleněny do online verze nových Google Maps.
letemsvetemapplem.eu/2013...google-maps-pro-ios...z-google-earth-novou...

Mapy Google – Wikipedie

↑ What is the Google Maps API? [online]. Google, [cit. 2009-08-16]. Dostupné online. (anglicky)
cs.wikipedia.org/wiki/Mapy_Google

Earth View in Google Maps - YouTube

Earth view is a new feature in Google Maps that allows you to see maps in 3D. Simply click the Earth button to explore 3D imagery and terrain from around the...
youtube.com/watch?v=YHe3ag3i8v8

Google Earth - Stáhnout - CZ - Download.CHIP.eu

Google Earth je mimořádný program s mimořádnými schopnostmi. Přestože jste možná neměli o zeměpis nikdy zájem, buďte si jisti, že Google Earth vás připoutá k obrazovce počítače na dlouhé týdny. Možnost prohlédnout si oblíbená.
download.chip.eu/cz/Google-Earth_119615.html

Nové Mapy Google – v prohlížeči...Mapy Google

Představujeme nové Mapy Google. Objevte něco nového s každým kliknutím. Vše, co máte rádi na Google Earth, je teď přímo integrováno do mapy, takže si celou planetu můžete prohlížet i bez pluginu.* A bez cestovního pasu.
maps.google.cz/help/maps/helloworld/desktop/preview/

Google Maps APRS

Vycentrovat mapu zde. Nahrát moji pozici. Sledovat volací znak: Vymazat Hledat. Adresa, město nebo lokátor: Vymazat Hledat. Nástroj exportu dat. Možnosti - Můj účet.
aprs.fi/

Google Earth a Maps vyhledávají trasy v Evropě – Živě.cz

Jednou z posledních novinek Google Earth a Google Maps je vyhledávání tras i v řadě míst Evropy. Stačí tedy zadat počáteční a cílové místo a Google vám nalezne trasu a vypíše podrobný itinerář. . 25. 4. 2006 Google
zive.cz/Bleskovky/Google-Earth-a-Maps-vyhledavaji-trasy-v-Evrope/sc-4-a...

© Copyright MyWebSite. Designed by Blue Website