Your Shape - Fitness Evolved 2013 Hra pro Nintendo...

Pokračování prestižního simulátoru cvičení původně pro Kinect, který přináší pot, dřinu i zábavu také na Wii U. Hra zahrnuje přes 90 hodin různých aktivit, nemusíte se tedy bát, že vás váš cvičební program jen tak omrzí.
gameexpres.cz/hra-pro-nintendo-wiiu-your-shape-fitness-evolved-2013...

Rio - Wii

Zúčastní se zábavných her a nakonec předvede vítězný tanec a protančit se až k prvnímu místu na karnevalové slavnosti. . Wii Play: Motion Nintendo Wii Remote Controller Plus, black
supergamer.cz/rio-p-55053.html

Nejnovější recenze sekce Hry pro Nintendo Wii - Heureka.cz

Můj nákupní rádce Heureka.cz. Nejnovější recenze ze sekce Hry pro Nintendo Wii. Syn má tento styl her rád je to velice vhodné i kvůli pohybu syn hraje každý den doporučil bych ho i ostatním,hlavně těm co se líbí music a tanec
hry-pro-nintendo-wii.heureka.cz/top-recenze/?f=3

Dance Dance Revolution Hottest Party Hra pro Nintendo Wii PAL

Dance Dance Revolution Hottest Party je taneční hry pro Wii, která nabídne kombinaci tradičního hopsání/tančení na speciální taneční podložce s pohyby obou dvou Wii ovladačů, čili wiimote i nunchaku.
booster.cz/file/hry/wii/dance-dance-revolution-hottest-party.html

Hry pro Wii - Nejceny.cz

Taneční hra Dance Party: Club Hits (Nintendo Wii). FIFA 13 mění pravidla hry! Zcela nová „inteligence v útoku“, jež bude motorem FIFA 13 na konzolích i PC, umožní hráčům analyzovat okolní prostor, důrazněji a…
nej-ceny.cz/1339/hry-pro-wii/

Podzim ve znamení tance - První dojmy ze hry na Hrej.cz

Chytněme se za ruce a vylouděme ze sebe i tu trošku kostelního chorálu. . A celou taneční partu pak v rychlosti uzavřeme hitem Just Dance 2, který je přímým sequelem úspěšné první hry pro Nintendo Wii.
hrej.cz/preview/podzim-ve-znameni-tance-3262/

wii balance board seznam her nejlepší doporučované | WiiHack.cz

Každý nový uživatel Wiička hledá seznam her, které jsou kompatibilní s deskou Wii Fit Board. Tento seriál mapuje bez nároku na úplnost hry, které hraní na wii pomocí Wii Balance Boardu umožňují. Wii Balance Board skvěle rozšiřuje.
wiihack.cz/nejlepsi-hry-pro-wii-balance-board-1-dil/

Dozvědět více informací o hrách Wii

Nejen to wii hry jako mnoho jiných her jako pc hry a online hry nese některé důležité funkce, jako je Wii fitvideogame, Wii Balance a 4 AA baterie, které mají Wii Remote na hraní, mají fit kredity uvolnění extra cvičení a aktivit ve.
infosum.net/cs/hardware/know-more-information-about-wii-games.html

AKCE - Fitness program - Fitness, cvičení, tanec, vše pro zdraví

Zumba Fitness 2 Zumba Fitness 2 Zumba se na celém světě prodala více jak 3 milióny kopií svojí hry na konzoli Wii a stala se nejprodávanější fitness videohrou ve Sojených státech, proto netrvalo dlouho a bylo oznámeno pokračování.
hry.kuma.cz/kategorie/fitness-program-46

Taneční hry

Nová ryze česká taneční hra určená pro provoz s tanečními podložkami X-PAD. PlayDance v licenci ULTIMATE je až pro osm hráčů. Všechny licence taneč...
tanecnipodlozky.cz/tanecni-hry

© Copyright MyWebSite. Designed by Blue Website